Przejdź do treści

KOMPOZYTY TRADE - „Nie ma rzeczy niemożliwych!”.
To europejski dostawca kompozytowych produktów z włókna węglowego i szklanego na bazie żywic poliestrowych i epoksydowych takich jak: elementy nadwozi do pojazdów specjalnych, kabiny do gyrokopterów, kabin do ratraków, obudowy robotów medycznych. Firma specjalizuje się w małych i średnich seriach produkcyjnych, wytwarzanych przy użyciu technologii takich jak RTM light, laminowania ręcznego, infuzji, vacuum oraz prasowania ciśnieniowego.

Firma powstała w 2008 roku z inicjatywy zespołu ekspertów od produkcji kompozytowej, podzielających pasję do innowacji, z wieloletnim doświadczeniem w produkcji sportowych wyrobów kompozytowych takich jak snowboardy, narty i kiteboardy. Spółka Kompozyty Trade została powołana by wykorzystując wieloletnie doświadczenie i kontakty w branży sportów zimowych rozszerzyć działalność o wyroby kompozytowe z branż pokrewnych takie jak kabiny do ratraków, obudowy do armatek śnieżnych i bandy lodowiskowe. Z czasem wachlarz klientów rozszerzył się na kolejne branże a obecnie „nie ma dla nas rzeczy niemożliwych”.

SZTUKA KOMPOZYTÓW - Nasza praca jest naszą pasją.
Technologia kompozytowa pozwala na dowolne kształtowanie produktów dając praktycznie nieskończone możliwości formowania brył i detali. Nie bez przyczyny te możliwości są wykorzystywane od lat przez projektantów wzornictwa przemysłowego i artystów, którzy potrafią zaprojektować nie tylko funkcjonalne, ale i piękne produkty. W naszej pracy mamy okazję stykać się z wzornictwem przemysłowym zaprojektowanym przez tak wybitnych twórców jak zespół słynnej włoskiej firmy Pininfarina, czy Roman Modzelewski

W zespole Kompozyty Trade znajdziemy ludzi wywodzących się z różnych środowisk, z szerokim wachlarzem kompetencji, umiejętności, doświadczenia i zainteresowań.

Laboratorium oraz Dział ds. Badań i Rozwoju
Zarządzamy całym procesem produkcyjnym. od pierwszego rysunku technicznego, poprzez dobór technologii, materiałów aż po końcowy produkt. Nasi inżynierowie i technicy mają duże doświadczenie w wykonywaniu modeli oraz form kompozytowych, a także w produkcji seryjnej. Dysponujemy nowoczesnymi maszynami i technologiami. To czyni nas innowacyjną i szybko rozwijającą się firmą.

Zespół
Nasz zespół składa się ze specjalistów w dziedzinie badań i rozwoju oraz produktów zintegrowanych, inżynierów jakości i techników oraz profesjonalistów od wykonywania modeli, produkcji, łańcucha dostaw, zarządzania oraz administracji. U podstaw naszej działalności leży przeświadczenie o konieczności stałego rozwoju w wszystkich dziedzinach naszej działalności. Naszym celem jest zapewnianie klientom kompleksowej obsługi i dostarczanie wysokiej jakości produktów w określonym czasie. Nadrzędnym celem naszych starań jest satysfakcja klienta.

Siedziba firmy mieści się w Bielsku-Białej, będącej doskonałą lokalizacją dla transportu samochodowego, oddalonej o około godzinę drogi od 3 lotnisk: Ostrawa, Katowice i Kraków.

Bielsko-Biała to miasto o bogatych tradycjach przemysłowych, słynące z produkcji laminatowych konstrukcji dla szybowców, ultralekkich samolotów, branży samochodowej oraz z wyższej uczelni technologicznej. Dzięki temu nasz zespół składa się doświadczonych ekspertów w swoich dziedzinach.

Bielsko Kompozytami Stoi.

Zapytaj o wycenę
Kontakt

Biuro
Kompozyty Trade Sp. z o.o.
Boruty-Spiechowicza 50
43-300 Bielsko-Biała

E-mail: info@kompozytytrade.com

Tel. +48 33 810 42 22

DANE DO FAKTURY
Kompozyty Trade Sp. z o.o.
Boruty-Spiechowicza 50
43-300 Bielsko-Biała

TIN / NIP: PL 9372713706

www: www.kompozytytrade.com

Dotacja